Karabağlar-İzmir
+902322619716

Hakkımızda

Hakkımızda

“Kahraman Yapı , 1998 yılından itibaren müşteriler için hep en iyisini arıyor.”

Kahraman Home Yapı Market, sektördeki serüvenine 1998 yılında Onursal Başkanımız Mahmut Kahraman tarafından kurulan Kahraman Elektrik ve İnşaat Taahhüt adlı şahıs firmasıyla İzmir’de başladı. Her geçen gün daha da büyüyen, gelişen ve küreselleşen yapı malzemeleri sektöründe öz kaynaklarıyla büyümeyi ve gelişmeyi ilke edinmiş firmamız, faaliyet alanlarında kurumsallık ilkesinden taviz vermeden sonraki kuşaklara ışık tutmaya çalışan bir aile şirketi olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Şirketimizi rakiplerinden ayıran temel özelliklerinden başında, yapı malzemelerinin kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlara da son derece önem vermesi ve özenli yaklaşması bulunmaktadır. Kahraman Home Yapı Market, inandığı değerler ve çizdiği hedefler doğrultusunda bugüne kadar içinde bulunduğu sayısız projede başarıya ulaşmanın haklı gururuyla ve özgüveniyle bundan sonra da aynı çizgide durmadan çalışacaktır.

Değerlerimiz

Vizyonumuz
Yapı Malzemeleri Sektöründe; “Türkiye pazarında ilkelerinden tavize vermeden büyürken, bölgesel bir güç olma yolunda durmadan ve gelişerek ilerlemektir.” Her geçen gün artan ürün portföyümüz ve bayi ağlarımızla, müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz ile sürekli büyümek, ulusal ve uluslararası alanda, yasal çerçevede, sosyal ve ahlaki sorumluluklarımızı da unutmadan, her zaman yenilikçi, pozitif, değişime ve gelişime açık sektöründe öncü bir firma olmaktır.
Misyonumuz
Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla, insan ve çevre odaklı düşünce içinde hareket ederek, teknolojinin tüm yeniliklerini kullanıp, çağdaş yasam biçimlerinin oluştuğu kent ortamında, emniyetli, ekonomik ve estetik, yüksek standartlı, kaliteli hizmet sunmak, firmamızın temel misyonudur.
Kahraman Yapı Market;
• Yurtiçi ve fırsat yurtdışı pazarlarda ürünlerinin satışını müşteri odaklı bir yaklaşımla gerçekleştirir. • Yenilenmeyi önemser, kaliteyi yaşam felsefesi olarak benimser. • İşbirlikleri ile şirketin değerini artırarak karlı bir şekilde büyür. • Yenilikçi insan kaynakları uygulamaları ile çalışanlarının yetkinliğini, mutluluğunu ve bağlılığını en üst seviyede tutar, onları gözetir. • Sürdürülebilirlik bilinci ile çevreyi korur, evrensel değerlere uyar, iş sağlığını ve güvenliğini sağlar, topluma destek verir ve değer katar.
Değerlerimiz
Topluma Katkı Sağlamak: İçinde yaşadığımız topluma sosyal, kültürel, çevresel ve ekonomik fayda sağlayarak, daha iyi toplum ve çevreye ulaşmada kendimizi sorumlu hisseder ve bu duyarlılığımızda toplumda farkındalık yaratırız. Sürekli Gelişim: Öğrenen ve gelişen bir kurum kültürü sağlayabilmek amacıyla çalışanlarımıza ve teknolojiye yatırım yaparak en iyi olma ilkesini benimseyerek, tüm paydaşlarımızın beklentilerini anlayarak, ürün ve hizmetlerimizi sürekli yenilemeye ve geliştirmeye çabalarız. Artı Değer Yaratmak: Başarı elde edebilmek ve sürdürülebilir kılmak için tüm paydaşlarımıza eş zamanlı olarak artı değer yaratmayı hedefleriz. Paydaşların Mutluluğu: Paydaşlarımızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, memnuniyetlerini her zaman beklentilerinin üzerinden sağlamayı hedefleriz.

Ticaret ve Sicil Bilgileri

KAHRAMAN HOME YAPI MALZEMELERİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Adres: Çalıkuşu MAh. Halide Edip Adıvar Cad. No: 170 Karabağlar / İZMİR 35100

Kahraman Home Mersis No: 0488095965500001

Kahraman Home KEP (Kayıtlı e-posta adresi) : kahramanhome@hs001.kep.tr

Kadifekale Vergi Dairesi – Vergi No: 4880959655

Ticaret Sicil No: 1924931

Telefon :(0232) 261 97 16

Yönetim Kurulu

Reşit Kahraman

Ahmet Kahraman

Banka Bilgilerimiz

KUVEYT TÜRK BOZYAKA TR97 0020 5000 0952 5636 4000 01

İŞ BANKASI ÇİĞLİ A.O.S.B TR23 0006 4000 0013 4940 5055 41

KAHRAMAN HOME İÇ VE DIŞ TİC.A.Ş.